Sayın Üyemiz, 04.11.2017 tarih ve 30230 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği”nin 8. maddesi ve Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından yayımlanan “Bağımsız Denetçilere Yönelik Sürekli Eğitim Programları Düzenleme Usul ve Esasları” çerçevesinde, Ankara YMM Odası ve  Odamız işbirliği ile düzenlenecek uzaktan eğitim faaliyetleri; eğitim konuları, eğitim tarihleri ve eğitimde görev alacak eğitmenler aşağıdaki linkte yer almaktadır.

Eğitim saat ücreti KDV dahil 25,00 TL olarak belirlenmiş olup, üyelerimiz eğitim takvimi ve eksik kredilerini dikkate alarak istedikleri eğitim programlarına katılabilirler.

Eğitimlerde Vedubox adlı yazılım kullanılacaktır. Vedubox %100 bulut teknolojisini kullanan, Zoom ile entegre edilmiş bir e-eğitim platformudur. Odamız websitesinden eğitim ön başvurusunda bulunurken bildirdiğiniz mail adresi üzerinden Vedubox’ta kullanıcı tanımlaması yapılacaktır. Eğitimlere katılım için https://aymmo.vedubox.net bağlantısından sizlere daha sonra bildirilecek kullanıcı adı ve parolayı kullanarak sisteme giriş yaparak, eğitimlere katılım sağlayabilirsiniz. Uzaktan yapılacak olan eğitimler KGK yetkilileri tarafından da takip edilecek olup, alacağınız kredilerde sorun çıkmaması için derslerin sürekli takip edilmesi gerektiğini önemle hatırlatırız. Yapılacak eğitimlerin sonunda, eğitimi tamamlayan katılımcılara eğitim sertifikası verilecektir. Kullanılan yazılım ile eğitimlere ne kadar süre katıldığınız da raporlanarak sertifika verilirken dikkate alınacaktır. Eğitim başvurularınızı https://aymmo.org.tr/#!/etkinlikOnBasvuruadresinden online olarak yapabilirsiniz.

 

Ekim 2021 KGK  Uzaktan Eğitim Proğramı.

Kasım (1 ) 2021 KGK Uzaktan Eğitim Proğramı.

Kasım (2 ) 2021 KGK Uzaktan Eğitim Proğramı. 

Aralık 2021 KGK Uzaktan Eğitim Proğramı.

Duyurular


Adres: İncilipınar Mahallesi Şehit Mehmet Öter Cadde Kazaz İş Merkezi
B Blok Kat:2 No:2-3 ŞEHİTKAMİL - GAZİANTEP
Tel: 0 342 220 43 80 - 220 35 39 pbx. Faks: 0 342 230 06 66
Gaziantepymmo.org tüm hakları saklıdır. © 2019 Designed and Coded by Serdar YILDIZ